29.01.2021

VIDEO! Terminal Oil Puurmani automaattankla avamine

Mõte Puurmanisse automaattankla rajada kerkis vallavõimul päevakorda 2020. aasta sügisel. Kuulutati välja hange ning pakkumisest haaras kinni Terminal Oil. Ehitustööd kestsid paar kuud ja jaanuaris 2021 lõigati läbi sümboolne lint.

Põltsamaa vallavanema Andres Vääni kinnitusel ootas Puurmani rahvas alevisse tanklat ligi kolm aastakümmet. “Kõik siiani lubasid aga Terminal Oil haaras mõttest kinni, tuli kaasa ja tegi ära,” rääkis vallajuht ning jätkas. “Tulemus rõõmustab kõiki. Nüüd jääb ära teekond Laeva või Põltsamaale. Rahaline võit on inimesele arvestatav.”

Põltsamaa volikogu esimees Madis Möldri tõstis esile mõlema poole head tahet ja ladusat koostööd. “Ametnikud tulid mõttega kaasa, tegid omalt poolt kõik, et tankla valmiks võimalikult ruttu. Asjaajamine sujus ning bürokraatlikke takistusi polnud, ”kommenteeris Möldri.

Nii Terminal Oil kui vallavalitsus vaatavad ka kaugemale. Terminal Oili juhatuse liikme Raido Raudsepa arvates võiks lähitulevikus tankla kõrval asuda minipood ja kiirsöögikoht. “Puurmanis elab tuhatkond inimest ja siiani pole seal võimalust, kust saaks osta kiirtoitu. Mõlgutame selles suunas mõtteid, et avada tankla kõrval Coffee Terminal. Seal saaks head kohvi kui maitsvat kiirtoitu. Klientuuri oleks,” kergitas Raudsepp katet tulevikult.

Terminal Oilil on käsil uute teenindusjaamade rajamine Lasnamäele ja Narva-Jõesuusse. Nende avamine jääb varakevadesse.
 
VAATA PUURMANI TANKLA VIDEOT SIIN: 

 
Hinnad teenindusjaamades
 • 95
  1.349
 • 98
  1.399
 • D
  1.219
 • Deri
  0.999
 • LPG
  0.699