11.10.2018

Tõrvandi teenindusjaam laieneb!

Alustasime käesoleval nädalal Terminal Oil Tõrvandi teenindusjaamas laiendustöödega!
 
Terminal Oili eesmärk on alati olnud pakkuda nii uutele ja vanadele klientidele rohkem valikuid ning mugavamat ja meeldivamat ostukeskkonda. Teisest küljest peresõbraliku ettevõtjana oleme pidevalt parandamas töötajasõbralikumaks meie töökeskkonda. Suurendame laopindu ning varustame kohviku köögi tehnikaga, mis võimaldab pakkuda rikkalikumat menüüd veelgi suuremale rahvahulgale. COFFEE TERMINAL kohvikuala suureneb olulisel määral ja ehitustööde lõppedes saame osutada veel mitmeid uusi teenuseid.
 
Vedelgaasi tankimise võimalus
Tõrvandi teenindusjaamast saab AS Tartu Terminali esimene LPG-tankuriga teenindusjaam ning edaspidi on oodatud tankima ka kõik gaasiseadmega sõidukid. Vedelgaasi tankimise võimaldamisega soovime klientidele pakkuda võimalust valida hetkel soodsama ja keskkonnasäästlikuma tarbimisviisi kasuks. Suurimaks põhjuseks on asjaolu, et LPG-le seatud riiklik aktsiisimäär on 1000 kg kohta 193€, võrreldes diislikütusega, mille aktsiisimäär on 493€.

Autopesula
Kauaoodatud uuendusena rajame autode käsipesula, mille teenuste valik saab olema sarnane hetkel Raadi teenindusjaamas pakutavale.

Olenemata väikestest ehitustöödest on teenindusjaam endiselt ööpäevaringselt avatud ning seisakuid jaama töös ei esine. Ehitustööd on plaanis lõpetada 2018 aasta lõpuga.

Täname mõistva suhtumise eest ning ootame Teid peagi uuendustest osa saama!
Hinnad teenindusjaamades
 • 95
  1.349
 • 98
  1.399
 • D
  1.199
 • Deri
  0.999
 • LPG
  0.599