13.04.2020

Terminali jaamad liitusid Tellitoit.ee toidu tellimise platvormiga

Tellitoit.ee pakub tellijale mugavat ja kvaliteetset toidu tellimise ja kojuveo teenust. Tellimisplatvormiga liitusid Terminali kolm teenindusjaama Tartus: Raadi, Tõrvandi ja Kivilinna, mille menüüst saab tellida sooja toidu koju, kontorisse või kuhu hetkel soov on. Tellitoit.ee kullerid teenindavad Tartu linna ja selle lähiümbrust (Ülenurme, Haaslava, Luunja, Tähtvere, Tartu vald). Terminali teenindusjaamad võtavad Tellitoit.ee keskkonnas tellimusi vastu esmaspäevast reedeni kell 10.00-20.00.

Terminali teenindusjaamade pakutav menüü valmistatakse täies ulatuses kohapeal kliendi tellimuste peale, kasutame vaid värskeid ning kvaliteetseid tooraineid. Toidu kvaliteedil hoiab silma peal Terminali peakokk, kelle valikutest ja retseptidest Terminali teenindusjaamade menüüd koosnevad.

Valik on alates hot dogidest kuni praadide ja salatiteni. Ka ei puudu meie klientide lemmikud - burgerid, mis valmivad värskelt grillitud suure lihasisaldusega veiselihapihvi ja peekoniga. Kõik kolm jaama pakuvad kohapeal küpsetatud kanaliha kebabiga wrape ja praade. Einete juurde saab tellida ka karastusjooke ning magusat. Lastele pakume kanaburgeri ja friikartulitega lasteeinet, millega on alati üllatuseks kaasas ka põnev mänguasi. Raadi teenindusjaama menüüs on erinevalt teistest valikus ka pitsad, mis samuti kohapeal valmistatakse.

Meie eesmärk on Tellitoit.ee platvormi ja kullerite abiga pakkuda mugavat võimalust maitsvat toitu nautida kodust lahkumata.

Leia meid üles, vali oma lemmikud ja naudi - www.tellitoit.ee.

Hinnad teenindusjaamades
 • 95
  1.349
 • 98
  1.399
 • D
  1.199
 • Deri
  0.999
 • LPG
  0.599