00.00.0000

Terminal toetab Eesti karditalenti Kaspar Kallasmaad

Üks on selge, Kaspar Kallasmaa on talendikas kardisõitja, kes oma heade sõitudega meelitanud ka mitmeid kardimaailma tippsõitjaid Põltsamaale Kuningamäele võistlema.

Kaspari suurimateks saavutusteks võib pidada Balti karikavõitu 2014. aastal, seejärel Balti meistritiitlit 2015. aastal ning eelmisel aastal õnnestus Euroopa Meistrivõistluste II etapil saavutada 20. koht.

Kaspar osales 24. – 26. märtsil Itaalias toimunud rahvusvahelisel kardisõiduvõistlusel 28.Trofeo Andrea Margutti, eesmärgiga valmistuda eelolevaks välisvõistluste hooajaks.
 
„Paremusjärjestuse väljaselgitamiseks alustati kvalifikatsioonisõitudega, kus lõpetati 50. postitsioonil. Olulist rolli aeglasel hool mängis kaitseväes viibitud aja jooksul kaotatud võidusõiduks vajalik füüsiline vorm ja võistluskaal. Varasemaid oskusi ja kogemusi kasutades õnnestus siiski mitmete möödumiste ja võistluslahingute lõpuks saavutada eelsõitude kokkuvõttes 33. koht.
 
Finaalsõitu pääses ainult 34 sportlast, nendest 28 said otse finaali eelsõitude tulemusena. Järelejäänud kuue finaalsõidu koha eest tuli ka Kasparil asuda veelkord võistlustulle, mistõttu sõideti pühapäeva hommikul kaasa 2nd chance ehk teise võimaluse sõit, saavutatud 5. koht tagas koha finalistide hulka. 
Eelfinaali ja finaalsõitude tulemusena saavutati kokkuvõttes 30. koht
 
Võistlus läks edukalt, suuri tehnilisi viperusi ei olnud ja kaasa sõideti kõik võimalikud sõidud. Hästi toimis ka meeskonnatöö mehhaanikutega masina häälestamisel. Nii nagu tehnikaspordis ikka, ilmnesid masinal mõningad kiirust pärssivad faktorid, millest püütakse järgmisteks võistlusteks vabaneda. Rahvusvahelistel võistlustel on koos kardispordi maailmatipud ning koos nendega võisteldes suureneb sõitja oskuste ja kogemuste pagas ning kasvab motivatsioon kõrgemate eesmärkide saavutamiseks.“

Samuti soovib Kaspar tänada oma toetajaid AS Tartu Terminal`i ja 2G Baltic Company`it.

Edu Kasparile järgnevateks sõitudeks!

 
Hinnad teenindusjaamades
 • 95
  1.349
 • 98
  1.399
 • D
  1.199
 • Deri
  0.999
 • LPG
  0.599