18.07.2020

Terminal Oil laienes Tartu südalinna

Tänavu uusi teenindusjaamu avanud Terminal Oil laienes Tartu kesklinna, kus hakatakse pakkuma täiesti uut teenust. Küüni tänaval avas 17. juulist, uksed maailmas enimlevinud “seven-eleven” kontseptsiooniga COFFEE TERMINAL, lisaks avaneb turistile ja linlastele võimalus kasutada  ülipopulaarset “take away” teenust.

Terminal Oili juhatuse liikme Raido Raudsepa kinnitusel vaadati pikemat aega kesklinnas ringi, kuhu võiks laieneda. “Uues kohas puudub küll sõidukite tankimise võimalus, ent see eest on koha leidnud laialt levinud “seven-eleven” kontseptsiooniga väiksem kauplus ja “take away” kiirsöögikoht. “Kui Küüni tänava GMP Plazas vabanesid kevad-talvel sobilikud ruumid, ei olnud  pikalt aega mõelda. Märtsis algasid kiirsöögikoha rajamiseks ettevalmistustööd ja maikuu lõpul ehitamine. Nüüd on südalinnas liikujatel võimalus lõunatunnil  kaasa osta kohvitops  ja  kõrvale väike amps ning teha  istumine Toomel või Vanalinna kaunites parkides. Samuti sobib koht lõunapausiks kesklinna büroode töötajatele. Kõige rohkem rõõmustavad muidugi tudengid, kui nad sügisel linna tagasi tulevad.”

Tulevikuplaanides mõeldakse turistidelegi. Mida soovitakse pakkuda, sellelt Raudsepp praegu ei taha katet kergitada. “Jäägu üllatusmoment ning kui õige aeg käes, anname teada”.

Raudsepa sõnul on neil soov tuua 1. septembril Tartu kesklinna veidi elevust ja korraldada Küüni tänava ärimaja juures õppuritele vahva üllatus. “Miks ei võiks selle nimi olla “Burger Tartuensis.”

           

          
Hinnad teenindusjaamades
 • 95
  1.349
 • 98
  1.399
 • D
  1.199
 • Deri
  0.999
 • LPG
  0.599