02.07.2020

Terminal Oil laieneb jõuliselt Lõuna-Eestis

Terminal Oil avab 7. juulil Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maanteel Savernas tundmatuseni uuenenud teenindusjaama. Firma on ette võtnud jõulise laienemise ja sügiseks on plaan avada kaasaegne jaam ka Võrus.
 
Terminal Oili juhatuse liikme Raido Raudsepa kinnitusel on firma eesmärk teenindusjaamade võrgustiku kättesaadavus kõigile eestimaalastele. „Me ei ole pelgalt tankla, vaid laieneme ka COFFEE TERMINAL kohvikutega. Saverna on tegelikult väga oluline punkt Tallinna-Tartu-Võru-Luhamaa maanteel, seal jäi automaattanklast selgelt väheseks. Tegemist saab tulevikus olema mugava jalasirutuskohaga ning ennekõike keskpunktiga Tartu- Võru vahel.  Samuti on tegemist ristmikuga, kust  Rõngu ja Põlva suund ristuvad Tartu ja Võruga. Üllatus ei ole liikluse kiire kasv Saverna ristmikul,“ kommenteeris Raudsepp. Terminal rajab teenindusjaama juurde ka lastele mänguväljaku ning välikohviku.
 
Teenindusjaama on plaan üles seada Põlva maakonna turismikaart, et autoga liikujatel oleks võimalus tutvuda Põlvamaa huviväärsuste ja looduskaunite paikadega. Oma teenindusjaamades soovib firma pakkuda mitmeid lisaväärtusi ja üheks selliseks on autoturistidele eri piirkondades huvipakkuvate paikade tutvustamine. “Saverna ümbruses  asuvad mitmed atraktiivsed mõisad, lossid ja muuseumid. Kui juba Põlvamaal ollakse, siis tasub külastada Karilatsis asuvat vabaõhumuuseumi ja Varbusel olevat Eesti maanteemuuseumi. Hakkame pakkuma uues teenindusjaamas haagiserenti, mis on Saverna piirkonnas kindlasti oluline. Siin on kõigile teada- tuntud siidritalu, asuvad mitmed suured põllumajandusettevõtted ja tootmised. Näeme Savernas  suurt perspektiivi,“ möönis Raudsepp.
 
Lähiajal plaanib firma Raudsepa sõnul avada esimese teenindusjaama Tartu kesklinnas. “Seal küll puudub sõidukite tankimise võimalus, kuid  n.n, „seven eleven“ kontseptsiooniga teenindusjaam oma võimalustega saab kättesaadavaks Tartu kesklinnas nii jalakäijatele ja jalgratturitele. Pakkuma hakatakse kiirtoitu ja esmakaupu turistidele ja linlastele.“ Raudsepa sõnul on neil kindlasti soov 1. septembril korraldada midagi ka tudengitele haridusasutuste avamise puhul.
Hinnad teenindusjaamades
 • 95
  1.349
 • 98
  1.399
 • D
  1.199
 • Deri
  0.999
 • LPG
  0.599