30.11.2020

TERMINAL OIL laiendab haaret Ida-Virumaale

Terminal Oil - Eesti Kütusepank alustab teenindusjaama rajamist Euroopa Liidu idapiirile. Kopp lüüakse maasse 30. novembril Narva-Jõesuus. 2021 aasta plaanides on ette nähtud teenindusjaama rajamine ka Jõhvi.

Terminal Oili kliendid on pikka aega soovinud ettevõtte laienemist Ida-Virumaale ja nüüd saab see teoks . “Narva –Jõesuu on meie jaoks märgilise tähendusega. Kohaliku omavalitsus soov oli, et pärast  COOP keskuse valmimist tuleks selle kõrvale teenindusjaam. Siiani pole suvituslinnas kahjuks  ühtegi tanklat,” rääkis Terminal Oili juhatuse liige Raido Raudsepp. Narva-Jõesuu elanikel tuli sõita autot tankima kas Narva või Sillamäele.

Vähetähtis pole teenindusjaama mõju piirikaubandusele. Täna on Eestis diiselkütuse hinnad konkurentsivõimelised naabritega. Piirikaubandusel enam pikka pidu  pole. Seda näitab kujukalt firma suvel avatud Valga automaattankla. Loodetavasti hakkavad Peterburist pärit  puhkajad kasutama Narva-Jõesuus uue jaama teenuseid.

Lisaks tankimisvõialustele on teenindusjaama ette nähtud mugavuspood, haagiserent, rehvirõhu mõõtmine ja autogaasi soetamine. Oma koha leiab  kiirtoit. Õhtul SPA-st välja minnes avaneb edaspidi võimalus osta  teenindusjaamast burger, wrap või hot dog, lisaks maitsta parimat kohvi.

Teenindusjaama valmimisega  paraneb mitme Narva –Jõesuu tänava välisilme ja rajatakse uued kommunikatsioonid.  Kogu investeeringu suurus on ligi 700 000 eurot.

Teenindusjaam avab uksed 2021 aasta veebruaris.

            
           
Foto on illustratiivne (Narva-Jõesuus kerkib analoogne jaam).
Hinnad teenindusjaamades
 • 95
  1.349
 • 98
  1.399
 • D
  1.199
 • Deri
  0.999
 • LPG
  0.599