27.09.2019

Terminal Oil avas Nõos uue teenindusjaama

Eesti kütusepank Terminal Oil avas 26. septembri pärastlõunal pidulikult uhiuue teenindusjaama Tartu-Valga maanteel Nõos. Tegemist on ettevõtte viieteistkümnenda teenindusjaamaga.

Nõo teenindusjaama võib pidada igati multifunktsionaalseks rajatiseks, kuna tegemist on moodultanklaga, mida saab kerge vaevaga uude asukohta transportida. Jaama puhul on arvestatud nii maanteel liikleja kui ka kohalike elanike vajadustega. Mootorikütustest on saadaval bensiinid 95, 98, diislikütus, erimärgistatud diislikütus ning lisaks AdBlue tankimise võimalus. Teenindusjaam on klientidele avatud 6-23, kuid tankimine on võimaldatud 24h kasutades tasumiseks makseautomaati.

Terminali jaamadest tuttav COFFEE TERMINALI kontseptsioon pakub igakülgset valikut värsketest pagaritoodetest kuni tarbijate poolt kõrgelt hinnatud kohvijookideni. Nagu Terminal Oili teenindusjaamades tavaks, valmivad maitsvad burgerid külastaja silme ees grillil. Juba esimeste päevadega on kohalike tagasiside teenindusjaama suunas väga positiivne – „suurepärane peatuspaik karastusjookide, snäkkide, kuid samas ka koju kaasa vajaliku ostmiseks“. Ka ei puudu kauplusest esmatarbe- ja autokaubad ning põhilised tanklateenused – järelhaagiste rent, tolmuimeja, gaasiballoonide vahetus/ost ning mugav parkimisvõimalus.
 
Terminal Oil on viimastel aastatel oma haaret vedelkütuste jaemüügis jõuliselt kasvatanud – viie tegevusaastaga vedelkütuste jaemüügis on teenindusjaamasid rajatud üle Eesti. Uusi tegevuskohti on lähiajal lisandumas veel – novembris avame teenindusjaama Tallinn-Narva maantee ääres Kiiul, samuti uueneb Jüri teenindusjaam ning algab Saverna teenindusjaama laiendus. 2020. aastal on valmimas vähemalt 4 teenindusjaama. Vedelkütuste hulgimüügis oleme tõusnud turuliidriks ning meie tarnida on suurem osa Eesti Põllumajanduskütustest. Samuti oleme tugev partner Eesti riigile, kuna mitmed strateegilise tähtsusega Riigiettevõtted on usaldatud meile teenindada.

AS Tartu Terminal on 1994. aastal asutatud Eesti ettevõte, mis on välja kasvanud omaaegsest Kärkna naftabaasist Tartu külje all, mis asutati juba 1968. aastal. Tegemist on Lõuna-Eestis ainulaadse kaasaegse kütuseterminaliga, mille kaudu liigub tarbimisse ligikaudu veerand kogu Eestis tarbitavatest vedelkütustest.                     

AS Tartu Terminal müüb aastas ligikaudu 200 miljonit liitrit vedelkütuseid, sealhulgas 25 miljonit liitrit teenindusjaamadest. Meie teenindusjaamasid külastavad igapäevaselt kümned tuhanded kaasmaalased.

Hinnad teenindusjaamades
 • 95
  1.349
 • 98
  1.399
 • D
  1.199
 • Deri
  0.999
 • LPG
  0.599