16.04.2020

Terminal avas kullerteenusega toidukaupade e-poe - Terminal Market

Kõigis suuremates Terminal Oil teenindusjaamades on teelolijal tanklakülastusega samaaegselt võimalus soetada koju kaasa esmatarbe toidukaupu Terminal Marketist, kuhu oleme välja valinud juba tuntud rahvalemmikud ja uusi kodumaiseid tooteid ning pakume neid sõbralike hindadega. Marketi valikust leiab midagi igale maitsele nii õhtuseks snäkiks kui toitvaks eineks kogu perele sealjuures pole me unustanud valikut luua ka lemmikloomatoidule.

Alates aprilli keskpaigast on võimalus Terminal Market kaubavalikut tellida ka e-poe www.terminalmarket.ee kaudu. E-poes on tellimuse eest võimalik tasuda pangalingiga ning ostetud kaubad kulleriga koju tellida. Kullerteenust pakume Tartu linnas ja selle lähiümbruses (kuni 15 km kesklinnast) tasuta. Kullerteenust pakume  E-R (v.a riigipühad) ning tööpäeviti enne kella 10:30 esitatud tellimused saame täita juba järgmisel tööpäeval.

Kaubale on võimalik ka ise järele tulla Terminal Oil Raadi või Tõrvandi teenindusjaama. Täpsemad tarne- ja müügitingimused leiab e-poe lehelt https://www.terminalmarket.ee/muugitingimused.

Terminal Market e-poe klienditugi:
Tel + 372 5336 6410
E-post market@terminaloil.ee
www.terminalmarket.ee
Hinnad teenindusjaamades
 • 95
  1.349
 • 98
  1.399
 • D
  1.199
 • Deri
  0.999
 • LPG
  0.599