25.11.2016

Raadi teenindusjaam on valmis ja avatud

Terminal avas täna Tartu vallas Raadil Eesti Rahva Muuseumi vahetus läheduses oma kuuenda teenindusjaama.
 
Raadi on Terminali klienditele seni suurimate võimalustega jaam, kus ligi 8000 ruutmeetril on jätkatud Tõrvandi teenindusjaamast tuttavat nn. Truck Stationi kontseptsiooni – parkimiskohti on ligi 12-le veomasinale ning 30+ sõiduautole. Autokütustest on saadaval kõik põhiline – diislikütus, bensiinid, eriotstarbeline diislikütus põllu- ja kalameestele ning lisaks AdBlue ja klaasipesuvedelik. Endiselt saavad kõik külastajad tasuta õhku pumbata ning vett kasutada, osta/vahetada gaasiballoone, soetada kaminapuid, puhastada autot tolmuimejaga ning rentida haagiseid.

COFFEE TERMINAL
Sarnaselt teistele Terminali teenindusjaamadele hoolitseb ka Raadil külastajate kohvisoovide eest COFFEE TERMINAL, kus kaks Thermoplani tippklassi masinat Pauligi kohviuba jahvatavad. Uuendusena on kohvijookide menüüsse lisandunud piparmündikohv ning –kakao. Kuni aasta lõpuni on Terminali jaamades kampaania, kus kohvitempleid kogudes on iga 5. kohvijook tasuta.

AUTOPESULA

Märkimisväärne teenus Raadi jaamas on autode käsipesula, mille avame detsembris. Vältimaks pesula järjekorras ootamist, oleme loonud mobiilse broneerimissüsteemi, millega võimalik mugavalt valida endale sobiv autopesu aeg.

TERMINAL MARKET
 
Tänapäeva tankla pole enam pelgalt koht, kus sõidukite kütusevarusid täiendada ning pudel vett haarata – Raadi puhul on tegemist oluliselt multifunktsionaalsema teenindusjaamaga. Samas on  Terminal murdnud aastatepikkuse dogma, et tanklates on tooted alati kallimad kui tavakauplustes – püüame hoida oma hinnad võimalikult taskukohased. Sellest kõigest tulenevalt laiendamise oluliselt Raadi teenindusjaamas kaubavalikut ning lõime brändi TERMINAL MARKET – müügil on puuviljad, juurviljad, kuiv-ning maitseained, saiad, leivad, piimatooted ja paljud muud esmatarbekaubad. Loomulikult on müügil ka lai valik autokaupasid.  
                                                                   
LAPSED
 
Lapsed on reeglina aktiivsed ning igasugune ootamine kipub nende jaoks olema tülikas, sealhulgas autopesulas käimine. Selleks, et vanemad saaksid rahulikult autot pesta, sisseoste teha ja COFFEE TERMINALIS keha kinnitada, oleme loonud lastele oma mängunurga, kus legodega meisterdada saab. Kevadel rajame kohviku juurde haljasalale mänguväljaku, et  laste tegevusi mitmekesistada. Ka kokkadel on hea uudis – õige pea lisandub menüüsse eine kõige pisematele.

TERVISLIKUD ELUVIISID
 
Kevadel püstitame teenindusjaama haljasalale välijõusaali, kus tervisesportlastel hea võimalus trenni teha. Kuna Raadi jaamast möödub rahva seas populaarne terviserada, ootame kõiki meie parklasse oma sõidukeid jätma, et sealt siis trenni alustada ja lõpetada – kindlasti ei pea selleks tanklat ennast külastama ega sisseoste tegema. Samuti võib kasutada WC-sid ja dušširuumi.

TULEVIKUPLAANID
 
Täname kõiki oma praeguseid ja tulevasi kliente usalduse eest. Lähinädalatel avame terminaloil.ee leheküljel ISETEENINDUSKESKKONNA, mis muudab oluliselt mugavamaks arveldamise, krediit- ja kliendikaartide tellimise, kütusetarbimise jälgimise ja palju muud. Hea meel on  ka teatada, et järgmise teenindusjaama avame kevadel juba Põhja-Eestis.

Kohtumiseni Terminali teenindusjaamades!
Hinnad teenindusjaamades
 • 95
  1.349
 • 98
  1.399
 • D
  1.199
 • Deri
  0.999
 • LPG
  0.599