27.03.2020

Meditsiinitöötajatele on Terminalis kohv tasuta!

Meditsiinitöötajatele on alates tänasest Terminalis kohv tasuta! Vähe sellest, 10 senti igalt kohvijoogilt annetab AS Tartu Terminal haigete laste aitamiseks Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile!

Lastefond koos Terminali meeskonnaga teeb sügava kummarduse kõikide meditsiinitöötajate ees, kelle töö sel raskel ajal kella ei küsi. Seda enam on meil heameel mitmekordsest heateost, kus pikki valvekordi tegevad meedikud saavad Terminali teenindusjaamadest nüüd töötõendi ettenäitamisel tasuta kohvi ning haiged lapsed hädavajaliku toetuse.

Eriolukord on raske kõigile - haigete lastega peredelt nõuab hädaolukorras toimetulek aga senisest veelgi rohkem pingutust ja ettevaatusabinõusid. Lisaks sellele, et haiged lapsed kuuluvad riskigruppi ja on viirustele äärmiselt vastuvõtlikud, vajavad nad ka ravimeid, abivahendeid ja eritoitu. Peredel tuleb eriolukorras hakkama saada ilma tugiisikuteta ja leida uusi võimalusi ravi ja teraapiatega jätkamiseks.

"Ajal, mil kogu ühiskond peab keerulise olukorraga silmitsi seisma, oma pere heaolu ja toimetulekut kaitsma, peame tagama, et ka kõige nõrgematel meie ümber säiliks turvatunne ja usk tulevikku", sõnas AS Tartu Terminali juhatuse liige Raido Raudsepp.

Lastefondi strateegiajuhi Siiri Ottender-Paasma sõnul toob AS Tartu Terminali topeltheategu haigete lastega perede jaoks päikese taas pilve tagant välja: „Olukorras, kus hirm raske haiguse ja tuleviku ees valdab paljusid peresid, on kindlustunne laste toetamise osas senisest veelgi olulisem. Oleme kõigile headele annetajatele, kes raskes olukorras abikäe ulatavad, äärmiselt tänulikud!“

Aitäh, et aitate meil aidata!
Hinnad teenindusjaamades
 • 95
  1.349
 • 98
  1.399
 • D
  1.199
 • Deri
  0.999
 • LPG
  0.599