20.01.2021

Kutsume kohvitarbijaid üles kasutama taaskasutatavat topsi

Eesti kütusepank Terminal Oil on kõigis oma teenindusjaamades üle Eesti teinud tarbijale soodsa hinnaga kättesaadavaks taaskasutatavad kohvitopsid. Kohvitopsid on toodetud eesmärgiga vähendada seni igapäevaselt tekkivat papptopside jäätmemahtu ning meenutada tarbijale korduvkasutamise olulisust keskkonnale. Topsid on toodetud polüpropüleenist, mis on kerge, vastupidav ja kuumakindel ning toiduainetega taaskasutamiseks ohutu plastik. Põhjus, miks otsustati plastiku kasuks, on materjali 100% ulatuses ümbertöötlemise ja taaskasutamise võimalus.

Suuname tarbijaid keskkonnasõbralikkuse poole pakkudes COFFEE TERMINAL taaskasutatava topsiga kohvi ostjale ka soodsamat hinda, 1.60 €. Taaskasutatav tops mahutab ka XL kohvijoogi ning seda hinnaga 2.30 € ning Terminal Oil kliendile on iga 5. kohvijook tasuta.

„Samuti nagu toidukauplusesse minnes võetakse kaasa oma poekott, võib teha ka tanklakülastust planeerides, võtta kaasa oma Coffee Terminal korduvkasutatav kohvitops hommikukohvi ostma minnes. Selliste harjumuste väljakujunemine avaldab keskkonnale tohutut positiivset mõju,“ lisas Terminal Oil juhatuse liige Raido Raudsepp.

Vastutustundliku ettevõttena astub Terminal Oil järjepidevalt samme keskkonnahoiu suunas, eelkõige keskkonnasõbralikumate vedelkütuste, hoiuterminalide pideva kaasajastamise ning kasutatava masinapargi ökonoomsuse tõstmisega.

Terminal Oil on Eesti pereettevõte, mis omab vedelkütuseterminale nii Tallinnas kui Tartus. Ettevõte on Eesti suurimaid vedelkütuste hulgimüüjaid ning opereerib 24 teenindusjaamas üle Eesti.

Hinnad teenindusjaamades
 • 95
  1.349
 • 98
  1.399
 • D
  1.199
 • Deri
  0.999
 • LPG
  0.599