15.12.2020

Kontaktivaba tankimine Terminal Oil jaamades üle Eesti

Ajal, mil ühiskond meie ümber nõuab innovatiivseid ning kontakti- ja sularahavabu makselahendusi, on Eesti kütusepank Terminal Oil katnud teenindusjaamad üle Eesti mobiilse tankimise võimekusega.

Kasutusele võetud Cloudics süsteem on uudne lahendus Eestis ja kogu maailmas. Esimesena võttis selle kasutusele Terminal Oil. Terminal Oilile väljatöötatu eelis on terviklik lahendus - Cloudics kombineerib tankla riist- ja tarkvara üheks tervikuks ning kõike on võimalik juhtida platvormivabast veebikeskkonnast. Tehnoloogia töötas välja firma Astro Baltics.

„Tegemist on mugava ja lihtsa maksevõimalusega tankimisel, mis sobib kasutamiseks samaaegselt nii era- kui ka ärikliendile. Cloudicsi äppi saab sisestada kõik oma pangakaardid, Terminal Oil makse- ja sooduskaardid ning tänu äpile on Terminal Oil teenindusjaamades võimalik tankida 24/7,“ rääkis Terminal Oil juhatuse liige Raido Raudsepp.

Astro Balticsi tehnoloogiate juhi Evar Raudsepa kinnitusel on kõik ühe kliki kaugusel. “Tuleb võtta taskust nutitelefon ja alla laadida Cloudics lahendus, sinna juurde peab lisama maksevahendi (pangakaart või Terminali maksekaart) ning võibki autos istudes alustada tankimist. Telefoni ekraanilt jääb üle valida  tankuri number. Seejärel tuleb väljuda sõidukist ja panna paaki püstol ning see hiljem välja võtta. Autosse naastes on tankimise kviitung ja tehingu ajalugu mobiilist näha.”

Terminal Oil teenindusjaamas tunneb Cloudics makselahendusega tankuri ära Cloudics QR-kleebise ning äpile viitava juhendava info järgi tankuril.

Rakendus on saadaval nii Androidile kui ka iOSile:

     

Vaata Terminal Oil kodulehelt, kuidas äppi kasutada: https://www.terminaloil.ee/tanklateteenused/cloudics-app
Hinnad teenindusjaamades
 • 95
  1.349
 • 98
  1.399
 • D
  1.199
 • Deri
  0.999
 • LPG
  0.599