09.12.2019

Avasime uuenenud Jüri teenindusjaama

Jüri teenindusjaama etapiviisilised rekonstrueerimistööd on lõpule jõudnud ning teenindusjaamast on saanud mugav peatumispaik nii maanteel liiklejale kui ka lähielanikele.

Teenindusjaamas saavad mugavalt tankida nii väikesõidukid kui ka raskeveokid, kelle tarbeks on planeeritud Truck Stop parkla ning AdBlue tankimise võimalus. Teenindusjaamas on mitu WC-d ning duširuumi kasutamise võimalus. Õhu ja vee kasutamise võimalus.

Müügisaali avaramad saalid pakuvad senisest mitmekülgsemat kaubavalikut. TERMINAL MARKET lähipoe kontseptsioon lubab möödujal kaasa haarata koju kaasa mitmeid poekaupu nagu munad, piim, koor, sink jne.

COFFEE TERMINAL kohvialas on suur valik värskeid pagaritooteid. Kahe professionaalse masinaga suudame pakkuda kiiret teenindust ning laia valikut kvaliteetseid kohvijooke.

Uuenenud kohvikuala on avar ja valgusküllane. Läbi kahe korruse planeeritud kohvikus pakume Terminali peakoka menüüd: hommikusöögid, päevapraed, magustoidud, lasteeine, salatid, pastad ja praed. Kohvik sobib hästi peatumiseks ka peredele, kuna kohvikualas on lastenurk, mis pakub tegevust ka pere pisematele.

Kiirtoiduvalikusse on lisandunud värske kanaliha kebab, erinevad burgerid ja wrapid.

Kohvik on avatud
E-L 10-20
P 10-18


Hommikusööki pakume E-R 7.30-10.30

Kohtume Tallinn-Tartu maanteel Jüris!

Hinnad teenindusjaamades
 • 95
  1.349
 • 98
  1.399
 • D
  1.199
 • Deri
  0.999
 • LPG
  0.599