05.12.2014

AS Tartu Terminaal avas Põlva teenindusjaama

Hea meel on teatada, et Tartu Terminaal avas eile oma esimese teenindusjaama Tartu piirkonnast väljaspool asukohaga Põlva linn, Jaama 71B. Teenindusjaamas saab kahest tankurist tankida bensiine 95 ja 98 ning diislikütust, lisaks on eraldi tankimissaarel olemas eriotstarbeline diislikütus ja veoautodele mõeldud suurema pealevooluga diislikütuse tankur. 

Avatud on ka kauplus/kohvik, kust saab soetada auto- ja esmatarbekaupu ning nautida kohapeal või kaasa haarata kvaliteetseid kohvijooke, kohalikku pagaritoodangut, sooje võileibu ning hamburgereid Tankla territooriumil on veokijuhtidele palju ruumi manööverdamiseks  ning head tingimused puhkepausi tegemiseks. Teenindusjaamas on võimalik kasutada WC-d ning WIFI-t. Samuti on AS Tartu Terminaali Põlva teenindusjaamast võimalik rentida soodsa hinnaga järelhaagist. 

Kõikidele olemasolevatele Tartu Terminaali klientidele kehtivad ka Põlva jaamas varasemalt kokkulepitud soodustused. Erakliendi sooduskaardina saab jätkuvalt registreerida ID-kaarti tanklas kohapeal või meie kodulehel www.tterm.ee , soodustuseks igalt kütuseliitrilt 2 eurosenti. Ettevõtetel, kes sooviksid saada AS Tartu Terminaali poolset kütusepakkumist, palume ühendust võtta e-maili teel myyk@tterm.ee või telefonil 5880 5411.

Põlva tankla on 2014. aastal järjekorras teine AS Tartu Terminaali poolt avatud laia tootevalikuga teenindusjaam Lõuna-Eestis. Järgmiseid uudiseid laienemisest soovime oma heade klientidega jagada juba tuleval aastal. Seniks olete oodatud külastama meie olemasolevaid teendusjaamasid Kärknas, Tõrvandis ning Põlvas!

Hinnad teenindusjaamades
 • 95
  1.349
 • 98
  1.399
 • D
  1.199
 • Deri
  0.999
 • LPG
  0.599