Tõrvandi

Tõrvandi teenindusjaama avasime 2014 aasta suvel.

Tegemist on meie esimese kaasaegse teenindusjaamaga. Jaamas on müügil lisaks alati soodsate hindadega vedelkütustele (bensiinid 95,98, diislikütus ning eriotstarbeline diislikütus) ka raskeveokitele mõeldud AdBlue.

Kaasaegse lahendusena saavad kliendid tankida klaasipesuvedelikku ning võimalik on kasutada tolmuimejat, mille kapist saab nii õhku rehvide pumpamiseks kui ka puhast vett. Teenindusjaamas on müügil lai valik esmatarbe- ning autokaupu ning kohapeal tegutseb kohvik, kust leiab kehakinnitust igale maitsele. Klientide paremaks teenindamiseks on majas 2 tualetti ning dušširuumi.

Raskeveokite ning busside paremaks ning mugavamaks teenindamiseks on ca 7000 m²-le rajatud 12 parkimiskohaga truck stop. Teenindusjaamas on mõeldud ka autokaravanidele, kelle jaoks on eraldi rajatud parkimiskohad koos elektriühendusega. Võimalik on rentida kärusid, kasutada traadita internetti, soetada balloonigaasi ning peagi sõlmida liikluskindlustusi. Kavas on lähitulevikus rajada elektriautode laadimiskoht ning autogaasi tankimise võimalus. Uue teenindusjaamaga lõi ettevõte juurde 9 uut töökohta.

Tõrvandi teenindusjaam avatud 24 H

Teenused jaamas:

-kauplus
-kohvik
-autokaubad
-õlid ja määrdeained
-järelhaagise rent
-Terminali kodugaas
-õhk/vesi
-tolmuimeja
-autokaravanide ööbimisvõimalus
-truck stop`i parkla kuni 12-le veoautole või bussile (24 H videovalve)
-2 tualetti ning dušširuum
-tasuta WIFI

Teenindusjaama üldnumber: 6 654 450

Teenindusjaama juhataja: Piret Soodla    piret.soodla@terminaloil.ee
 
Hinnad teenindusjaamades
 • 95
  1.349
 • 98
  1.399
 • D
  1.199
 • Deri
  0.999
 • LPG
  0.599