Kontakt

TARTU TERMINAL AS 
Kärkna küla, Tartu vald, 60513 Tartumaa
Registrikood 10171518
KMKR nr. EE100286245

Swedbank IBAN: EE312200221010788803
SEB AS IBAN: EE481010102008813006
Luminor Bank AS IBAN: EE261700017004584117
LHV Pank AS IBAN: EE107700771002062883

Üldtelefon 7 497 248
E-post info@terminaloil.ee                                   
Kontor avatud E-R 08.00-16.30

KÜTUSTE HULGIMÜÜK
 
Tõnu Kõiv
Müügiosakonna juhataja
Tel. 7 497 244 / Fax. 7 497 174
Mob. +372 518 3894
E-post: tonu.koiv@terminaloil.ee






 
Raul Major
Müügijuht
Esko Oras
Müügijuht
Tel. 7 497 240 Tel. 7 497 240
Mob. +372 5309 6661 Mob. +372 525 2871
E-post: raul.major@terminaloil.ee E-post: esko.oras@terminaloil.ee
 
Hille Luide
Müügijuht      
Irina Koromnova
Müügijuht
Tel. 7 497 240 Tel. 7 497 240
Mob. +372 5326 4482 Mob. +372 5193 7092
E-post: hille.luide@terminaloil.ee                E-post: irina.koromnova@terminaloil.ee   

KÜTUSTE JAEMÜÜK
 
Jörgen Õigus
Kütuste jaemüügijuht
Heikko Rannamees
Müügijuht
Tel. 7 497 174 Tel. 7 497 174
Mob. +372 5880 5411 Mob. +372 5301 1538
E-post: jorgen.oigus@terminaloil.ee             E-post: heikko.rannamees@terminaloil.ee

KÜTUSTE LADU

Tel. 7 430 226

E-R 08.00-20.00
L-P kokkuleppel

Väino Vall
Laojuhataja

Mob. +372 502 5574; +372 506 1631
E-post: vaino.vall@terminaloil.ee

TEENINDUSJAAMAD

Evelin Arak

Teenindusjaamade juhataja
Mob. +372 5918 4638
E-post: evelin.arak@terminaloil.ee

Evelyn Märtin
Kaubandusjuht (kategooriad: toidukaup, maiustus, snäkk)
Mob. +372 58 847 938 
E-post: evelyn.martin@terminaloil

Geitlin Eslon
Tootejuht (kategooriad: joogid, tööstuskaup, autokaup, tubakas, telekommunikatsioon, ajakirjandus)
Mob. +372 566 98 987 
E-post: geitlin.eslon@terminaloil.ee
Hinnad teenindusjaamades
  • 95
    1.229
  • 98
    1.279
  • D
    0.969
  • Deri
    0.799
  • LPG
    0.599