Jüri

Jüri teenindusjaama avasime 2017 aasta kevadel.

Tegemist on meie esimese teenindusjaamaga Põhja-Eestis, Harjumaal. Tegemist on ajalooliselt Eesti ühe vanima tanklaga - endise nimega Assaku tankla, mis avati juba 90-ndate aastate alguses.

Teostame teenindusjaamas etapiviisilisi rekonstrueerimistöid, kuid teenindusjaam on alati 24H avatud.
31. märts on valminud teenindusjaama II etapp, seoses millega on täielikult uuendatud teenindusjaama müügihoone interjöör, mis vastab Terminali teenindusjaamade kaasaegsele konseptsioonile. Klientide paremaks teenindamiseks on nüüdsest majas 2 tualetti, dušširuum ning istumisala jalgade puhkamiseks. Võimalik on rentida kärusid, kasutada traadita internetti ning soetada balloonigaasi. 

Kiireks eineks pakume Terminali teenindusjaamade võrgustikust tuntud grillburgereid, hot doge, paninisid ning mitmeid take-away külmroogasid.
Kuna teenindusjaam asub mugavalt Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maantee alguses, siis oleme teenindusjaama paigaldanud 2 kõrgkvaliteetset kohvimasinat, et kohvi haaramine oleks mugav ja kiire.

Rekonstrueerimistööd jätkuvad nüüdsest väljas tankurite, hoone ja platsi korrastamisega. Jüri teenindusjaam peaks oma lõpliku väljanägemise saavutama 2017. aasta lõpuks.

Jüri teenindusjaam avatud 24 H

Teenused jaamas:

-kauplus
-kohvik
-autokaubad
-õlid ja määrdeained
-järelhaagise rent
-Terminali kodugaas
-autokaravanide ööbimisvõimalus
-truck stop`i parkla kuni 12-le veoautole või bussile (24 H videovalve)
-2 tualetti ning dušširuum
-tasuta WIFI

Teenindusjaama üldnumber:  639 0000

Teenindusjaama juhataja: Urmas Mõttus   jyri@terminaloil.ee
 
Hinnad teenindusjaamades
 • 95 Autobensiin
  1.299
 • 98 Autobensiin
  1.359
 • D Diislikütus
  1.249
 • Deri Diislikütus
  0.959
 • AdBlue
  0.390